شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

جمعی از معاونین شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی از شرکت شیمی بافت بازدید نمودند

چند تن از معاونین شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی باحضور در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر  از شرکت شیمی بافت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شیمی بافت ، جناب آقایان مهندس پورحیدری ، مهندس رمضان زاده، مهندس رستم پور و مهندس خاکپور، صبح امروز مورخ ۲۴/۰۱/۹۵ از شرکت پتروشیمی شیمی بافت ، بازدید و در جلسه ای از نزدیک در جریان روند فعالیت های صورت گرفته قرار گرفتند .

مهندس رحیم اسلامی مدیرعامل شرکت شیمی بافت در این جلسه، ضمن پاسخگویی به سوالات مهمانان، طی گزارش مبسوطی از عملکرد این شرکت در سال ۹۴ ، به فرآیند تولید و فروش محصولات شرکت اشاره نموده و نیز ضمن بیان تهدیدها و فرصتهایی که در سال جدید برای شرکت وجود دارد ، توضیحاتی درباره برنامه های سال ۹۵ ارائه نمودند.

در پایان این جلسه ، حاضرین ضمن تشکر از گزارش مهندس اسلامی و ابراز رضایت و اطمینان خاطر از عملکرد موجود، برای پرسنل ،کارشناسان و مدیران این شرکت، در سال جدید آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه، مهمانان ضمن بازدید از اتاق کنترل و قسمت های مختلف سایت کارخانه شیمی بافت در روند فرآیند تولید قرار گرفته و توضیحات فنی مورد نیاز توسط مدیران این شرکت به ایشان داده شد و در پایان در ضیافت ناهار مدیرعامل ، حضور بهم رساندند.

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English