شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

حضور شركت پتروشيمي شيمي بافت در بیست و دومین نمایشگاه بين المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ١٦ تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد و شرکت پتروشیمی شیمی بافت بعنوان زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان در سالن ۱۲ غرفه ۳۰۵ بود.
براساس این گزارش مهندس رحیم اسلامی مدیرعامل محترم پتروشیمی شیمی بافت در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور در نمایشگاه ازغرفه شرکت بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند برگزاری قرار گرفتند.
گفتنی است، نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران از نظر گستردگی و تعدد شرکت کنندگان در زمره پر اهمیت ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت نفت و گاز در سطح جهان به شمار می آید.
جمهوری اسلامی ایران به عنوان دومین تولید کننده نفت در کشورهای عضو اوپک، با پتانسیل یازده درصد از کل ذخایر نفت جهان و %۱۸ از ذخایر گاز طبیعی هر ساله میزبان برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران است که حضور شرکت های معتبر خارجی از کشورهای مختلف و تولید کنندگان و صنعتگران داخلی را برای ایجاد همکاری متقابل با توجه به فراهم بودن امکان سرمایه گذاری و عقد قرارداد در یک فضای مشترک ایجاد می نماید.

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English