شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

پیام تبریک مهندس اسلامی بمناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت بمناسب فرارسیدن دهه مبارک فجر مهندس رحیم اسلامی طی پیامی این ایام را تبریک گفتند.

متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

((فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد دهه مبارک فجر، سرآغاز تجلی فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که نشان داده اند همواره با استقامت می توان در برابر زیاده خواهی های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرد.
آن روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است که با مشت گره کرده و گام های استوار به ثمر رسید، فرصتی برای بازنگری در ارزش ها و آرمانهای انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حفظ وحدت ، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
بهار فجر امسال نیز رنگ و بویی از جنس تعهد و تلاش برای داشتن ایرانی آبادتر و سرافرازتر به خود گرفته است؛ فرصتی مغتنم تا در پرده آن یاد و خاطره شهدای انقلاب را گرامی بداریم.
اینجانب ضمن تبریک مجدد فرارسیدن دهه فجر ، توفیق روزافزون خدمتگزاران انقلاب اسلامی و سرافرازی ملت بزرگوار ایران و عزت و سربلندی شما همکاران گرامی را از درگاه ایزدمنان خواستارم.))
رحیم اسلامی

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English