شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

پیام مدیرعامل محترم به مناسبت فرارسیدن “روز ملی ایمنی و آتش نشانی”

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، مهندس اسلامی مدیرعامل محترم این شرکت طی پیامی بمناسبت فرارسیدن هفتم مهر، روز ایمنی و آتش نشانی پیامی صادر نمودند که در آن به نکات مهمی اشاره نمودند، متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

هفتم مهر “روز ملی ایمنی و آتش نشانی” روز تجلیل و قدردانی و یادآور رشادت های غیور مردانی از جنس ایثار، شهامت و شهادت است.
این مناسبت را به یکایک شما کارکنان خدوم و ایثارگر شیمی بافت تبریک عرض نموده و توجه همکاران گرامی را به موارد زیر جلب می نمایم.
۱-سطح فرهنگ و آموزش ایمنی در شرکت نهادینه و ارتقا یابد.
۲-نسبت به رعایت الزامات HSE متعهد بوده
۳-در جهت ارتقاء آگاهی و فرهنگ HSE کارکنان اقدامات لازم بعمل آید.
۴-تعهد و ایمان در اثربخشی این نظام بسیار مهم است و مدیران در تمامی سطوح باید فرهنگ HSE را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
۵-شناسایی روزآمد خطرات، ارزیابی و مدیریت موثر ریسک های ناشی از فرآیندها، فعالیت ها و شیوه های مدیریت حرفه ای مورد توجه خاص قرار گیرد.
۶-نسبت به تجهیز و به روز کردن سیستم ایمنی و آتش نشانی و رفع کمبودها اقدامات لازم بعمل آید.
۷-متناسب با فرآیند شرکت اقدامات پیشگیرانه در عملیات های روزانه و راهکارهای مقابله با آنها، شناسایی، برنامه ریزی و تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.
۸-نسبت به شناسایی نقاط آسیب پذیر بررسی، برنامه ریزی و اقدامات پیشگیرانه بعمل آید.

در خاتمه از تمامی عزیزان و همکاران گرامی که با تلاش و مشارکت ارزشمند خویش باعث ارتقای نظام HSE گردیده اند قدردانی، سلامتی و توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

رحیم اسلامی
مهر ماه ۱۳۹۵

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English