شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

پیام تبریک مدیرعامل محترم بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان ولادت امام زمان (عج)

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت مهندس سید محسن شمس طی پیامی فرارسیدن نیمه شعبان ولادت امام زمان (عج) را به تمامی پرسنل و خانواده های محترم این شرکت تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح می باشد:

السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج)

ماه شعبان پر برکت به نیمه خود رسیده و روح دوستداران اهل بیت امامت و ولایت از رایحه دلنشین میلاد آن گل باغ هستی حضرت مهدی (عج)، شاد و خرسند گشته است.

نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان حضرت مهدی (عج) در ظلمت تاریخ ، عید منتظران وراثت زمین برای مستضعفان و شکست سلطه جبّاران و افروختن چراغ شوق در دل مسلمانان و امید بخشیدن به محرومان است.

اینجانب فرا رسیدن میلاد با سعادت قطب عالم امکان، حضرت مهدی موعود(عج) را به همه همکاران صدیق خود در پتروشیمی شیمی بافت و تمامی منتظران واقعی اش تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان تعجیل در ظهور آن حضرت و عزت و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت می نمایم و آرزو دارم که به برکت وجود بی مثال ایشان، سایه هر غم و گزندی بویژه بیماری منحوس کرونا از سراسر گیتی و کشور عزیزمان دور گردد.

در پایان امیدوارم در سالی که به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده است، همگی با تلاش و کوشش مضاعف در پی تحقق این شعار برآمده و با رفع موانع در جهت کمک به اقتصاد کشور نقش خود را بعنوان یک بنگاه تولیدی فعال و مؤثر به خوبی ایفاء نماییم .

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English