شیمی بافت و ثبت یک رکورد جدید در فروش ماهانه

کسب رتبه ۱۵۳ در بین شرکت های برتر سال ۹۸ توسط شرکت شیمی بافت
2020-01-20
آگهی مزایده عمومی فروش ۵۰۰۰ تن محصول صادراتی MTBE
2020-01-21
نمایش همه
شیمی بافت و ثبت یک رکورد جدید در فروش ماهانه

پتروشیمی شیمی بافت (از شرکت های تابعه شستا) با پشت سر نهادن رکورد قبلی فروش MTBE، در دی ماه و MEK در آذرماه امسال موفق شد نصاب ماهانه جدیدی را از بدو راه اندازی کارخانه در حوزه بازاریابی و فروش این محصولات استراتژیک ثبت کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، کیوان نظیری فرد مدیر فروش این شرکت با بیان این که مجموع فروش ماهانه محصول MTBE دردی ماه امسال بالغ بر ۱۰ هزار و هفت تن شد، تصریح کرد: مجموع فروش داخلی و صاداراتی این محصول ۵۵۹ تن ارتقا را نسبت به رکورد قبلی که با تناژ ۹ هزار و ۴۴۸ تن در مهر ۹۶ به ثبت رسیده بود، نشان می دهد.

وی افزود: این شرکت ضمن تحقق رونق تولید و فروش در دی ماه سال جاری از نصاب سال‌های پیشین عبور و این رکورد ۴۱ درصد بیشتر از میزان بودجه پیش‌بینی شده در این ماه بوده است.

مدیر فروش شرکت شیمی بافت اضافه کرد: همچنین بالاترین فروش محصول MEK در سایت ۲ (شیمی تکس آریا سابق) این شرکت در آذر ماه سال جاری به ۳۵۲ تن رسید که پیش از این در آذر سال ۹۵ فروش این محصول با تناژ ۳۲۰ تن رکورددار بود.

نظیری فرد تأکید کرد: با وجود چالش های گوناگون، بدون شک تلاش همکاران، هم افزایی بسیار خوب ارکان مدیریتی و عملیاتی مجموعه در تداوم کار گروهی و نیز کیفیت بالای محصولات تولیدی مجتمع در خلق این کامیابی اثرگذار بوده است.

وی یادآور شد: امیدواریم که با بازاریابی هدفمند در بازارهای داخلی و پیگیری اهداف صادراتی و استمرار تولید با کیفیت محصولات شرکت، شاهد توفیقات ارزنده تری در مسیر تحقق برنامه های تولیدی، بازرگانی و صادراتی این شرکت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

English