شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

در طی ۹ ماه سال جاری صورت گرفت: تحقق ۱۶۵ درصدی سود خالص پتروشیمی شیمی بافت

شرکت پتروشیمی شیمی بافت، ۱۶۵ درصد از سود خالص سالانه پیش بینی شده در بودجه سال ۹۹ را در عملکرد ۹ ماهه خود محقق کرده است.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، سود خالص ۹ ماهه این شرکت به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۱۲۷ درصد رشد داشته است؛ همچنین درآمد حاصل از فروش در مدت مذکور ۱۰۱ درصد از کل بودجه فروش سال جاری را پوشش داده است و نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

براساس این گزارش، در زمینه تولید محصولات اصلی این شرکت در ۹ ماهه سال ۹۹، مقدار تولید MTBE 115 درصد و همچنین تولید MEK 141 درصد بودجه را محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته این دو محصول به ترتیب ۵ و ۵۸ درصد رشد داشته است؛ دستیابی به این مقدار تولید درحالی صورت پذیرفت که سایت ۱ این شرکت در آبان ماه سال جاری به مدت یک ماه دوره اورهال را پشت سر گذرانده است .

این شرکت توانست در بخش صادرات، ۱۲۴ درصد از مقدار محصولات صادراتی خود را طی مدت مذکور محقق نماید که رقمی بسیار قابل توجه می باشد؛ مقدار تناژی صادرات به نسبت مدت مشابه سال قبل ۵۴ درصد رشد داشته است.

همچنین لازم به ذکر است، شرکت شیمی بافت در راستای مسئولیت های اجتماعی و اجرای الزامات HSE پروژه اورهال مخازن و طراحی، ساخت و نصب سیستم اعلام و اطفاء حریق را برای مخازن ذخیره سازی خوراک و محصول سایت یک تعریف کرده است که پروژه مذکور پس از اخذ مجوزات لازم در مراحل اجرایی آغاز شده است.

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English