شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

رکورد تولید روزانه MTBE طی دو سال گذشته در شیمی بافت شکسته شد

پتروشیمی شیمی بافت در طی مدت گذشته از سال جاری علی‌رغم وجود تنگناهای مختلف، توانست رکورد تولید روزانه محصول MTBE را در طی مدت دو سال گذشته محقق کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، با توجه به اهمیت تولید این محصول استراتژیک در کشور و همچنین در راستای منویات مقام معظم رهبری در حوزه تولید، مدیریت پتروشیمی شیمی بافت استراتژی‌های خود را در راستای رفع موانع و گلوگاه‌های تولیدی تعیین نمود و با جدیت و پیگیری‌های مستمر موفق شد ضمن تحول عظیم در فرآیندهای این شرکت، رکورد تولید بی‌سابقه‌ای را به مقدار ۳۰۷ تن در روز محصول MTBE را طی دو سال گذشته در این پتروشیمی ثبت نماید.

براساس این گزارش، دستیابی به این موفقیت ثمره اقدامات موثر مختلفی از جمله استمرار تولید و کاهش توقفات از طریق برگزاری جلسات و کنترل میزان تولید بصورت روزانه و اطمینان از صحت عملکرد دستگاه‌ها با استفاده از سیستمهای به روز شده تعمیرات دوره ای مستمر PM و CM و توسعه مدیریت دارایی‌های فیزیکی بوده است.

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/shimiba1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275