شرکت پتروشیمی شیمی بافت
شرکت پتروشیمی شیمی بافت
تهران، خیابان آفریقا، بین چهارراه جهان کودک و میرداماد، کوچه پدیدار پلاک ۲۲

در جلسه مجمع عمومی مطرح شد؛ تحقق ۸۷ درصدی سود خالص پتروشیمی شیمی بافت

پتروشیمی شیمی بافت در مجمع عادی سالانه خود مبلغ ۵۳۶۷ ریال سود برای هر سهم این شرکت را تقسیم کرد .

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت ، روز شنبه ۲۱ خردادماه ۱۴۰۱ در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد و گزارش هیات مدیره این شرکت در اختیار سهامداران قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، پتروشیمی شیمی بافت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ با تحقق ۸۷ درصدی سودخالص نسبت به بودجه مصوب به مبلغ ۱۲۵۰ میلیارد ریال دست یافت . سود عملیاتی شرکت نسبت به سال گذشته ۱۵۰ درصد نیز افزایش یافته است.

گفتنی است، جمع درآمدهای عملیاتی شرکت نسبت به سال گذشته با رشد قابل توجهی همراه بوده و با ۱۰۰ درصد افزایش به مدت مشابه سال قبل رسیده است. این شرکت در سال قبل ۶۴ درصد محصولات خود را در بازارهای داخلی و ۳۶ درصد نیز در بازارهای صادراتی به فروش رسانده است.

لازم به ذکر است در این جلسه راهکارهای برون رفت از مشکلات شرکت و طرح های توسعه ای در جهت تکمیل زنجیره ارزش محصول از سوی مهندس رستمی سرپرست پتروشیمی شیمی بافت تشریح گردید و ضمن تأکید اعضای مجمع مبنی بر تکمیل مستندات، طرح های افزایش بهره وری واحد MTBE ، تغلیط اسید سولوفوریک واحد MEK و ساخت واحد جداسازی ۱-بوتن از رافینت۲ به تصویب مجمع رسید.

شیمی بافت نویسنده این مقاله:

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

English
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/shimiba1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275